• Kliento zona

TUI Privalumai

Garantuotas įmonės patikimumas

Europietiški aptarnavimo standartai

Geriausias kainos ir kokybės santykis

Socialinė ir ekologiška atsakomybė

Kuo TUI skiriasi nuo konkurentų?

Garantuotas įmonės patikimumas

Finansinis stabilumas

TUI Group — įmonių grupė, užimanti pirmaujančią poziciją pasaulinėje turizmo rinkoje. TUI grupė buvo įkurta 2014 m. jungiant dvi pagrindines Europos kelionių kompanijas: Vokietijos TUI AG ir "British TUI Travel PLC". Bendrovės "TUI Group" centrinė buveinė yra Vokietijoje, jos akcijos yra listinguojamos Londono vertybinių popierių biržoje ir įtraukiamos į FTSE 100 indekso apskaičiavimą.   

2017m. TUI Group įmonių darbuotojų skaičių sudarė 67 000 žmonių, apyvarta 18,5 mld. Eurų ir veiklos rezultatas (pajamos prieš mokesčius) sudarė 1,102 mlrd. Eurų. 

TUI Group per metus aptarnauja daugiau nei 20 milijonų klientų, siūlančių atostogas 180 šalių visame pasaulyje. TUI Group yra kelionių operatoriai, daugiau kaip 325 viešbučių, 6 oro linijos, 15 kruizinių laivų, daugiau nei 1600 kelionių agentūrų ir keletas svarbių interneto portalų. TUI Group turi didžiausią Europos užsakomųjų skrydžių flotilę - 150 orlaivių. Koncernas apima gerai žinomus viešbučių tinklus RIU, TUI Magic life, Grupotel, Iberotel, Robinson, Sol & Mar club, Barut, TT viešbučiai, Jaz ir daug kitų.

TUI Group – viena iš pelningiausių kelionių kompanijų pasaulyje, daugausiai prestižinių tarptautinių apdovanojimų "World travel awards" kategorijose "Geriausio pasaulio turizmo operatorius" ir "Geriausia pasaulyje užsakomųjų skrydžių aviakompanija", įskaitant 2018m. gautą apdovanojimą "Geriausias kelionių operatorius Europoje".  

Patikimi partneriai

Pasirinkdami viešbučius, TUI darbuotojai asmeniškai tikrina teikiamos paslaugos kokybę ir saugumo lygį. Bendradarbiaudami su patikimais partneriais, patikimais oro linijų partneriais, TUI užtikrina savo klientams aukštą skrydžių saugumą, komfortą ir aiškumą. 

Ekskliuzyviniai produktai

TUI Baltics siūlo unikalias pramogines koncepcijas ir skirtingus produktus, kurių kiti kelionių operatoriai neturi. Tai yra: "TUI Fun & Sun, "TUI Day & Night Connect", vaikų klubai TUI Toucan; išskirtiniai viešbučiai, kurie anksčiau buvo prieinami tik turistams iš Vakarų Europos, ir pramogų idėjos, jau esančios rinkoje (TUI Magic life, TUI Blue, TUI Sensimar ir kiti). 

Europietiški aptarnavimo standartai

Bendradarbiaujant su klientais, TUI teikia Europietiškus paslaugų standartus ir aukšto lygio paslaugas visais etapais.

Geriausias kainos ir kokybės santykis

TUI Baltics bendradarbiaudama su viešbučiais ir oro vežėjais, naudoja visas tarptautines prekės savybes, kad klientams galėtų pasiūlyti aukštos kokybės produktus už optimalią kainą. Tai įmanoma, nes didžiuliai TUI naudojami kiekiai leidžia bendrovei sumažinti pirkimo kainas.  

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Tęsdami naršymą pažymite, kad sutinkate. Savo pasirinkimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Cookie policy