• Kliento zona
;

Šalys ir kurortai - Negyvoji jūra | TUI.LT

Negyvoji jūra - įdomūs faktai

Aprašymas

Negyvoji jūra – unikalus gamtos kūrinys, esantis 400 m žemiau jūros lygio, vienas druskingiausių vandens telkinių pasaulyje. Oras čia ypatingas nes jame yra 8% daugiau deguonies nei kitose jūrose. Šiame Jordanijos kurorte visada giedra ir šilta, tik 30-35 debesuotų dienų per metus, o žiemą vidutinė oro ir vandens temperatūra būna apie 22 ° C, todėl turistai čia atvyksta ištisus metus. Negyvoji jūra laikoma didžiausiu natūraliu SPA pasaulyje: mineralų ir druskų prisotintas vanduo puikiai tinka įvairioms kūno procedūroms, pakrantėje susidaręs dumblas pasižymi gydomosiomis savybėmis, o plaukiojimas jūroje puikiai atpalaiduoja. 

Negyvoji jūra - populiariausi kurortai

Negyvoji jūra
Negyvoji jūra – unikalus gamtos kūrinys, esantis 400 m žemiau jūros lygio, vienas druskingiausių vandens telkinių pasaulyje. Oras čia ypatingas nes jame yra 8% daugiau deguonies nei kitose jūrose.
Negyvoji jūra
Miestai / kurortai
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Tęsdami naršymą pažymite, kad sutinkate. Savo pasirinkimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Cookie policy