;

Šalys ir kurortai - Sidė | TUI.LT

Sidė - įdomūs faktai

Aprašymas

Sidė - tai gyvybingas ir nuostabus miestelis, nuo Antalijos nutolęs 75 km atstumu. Pagrindinis šio miestelio išskirtinumas - Antikinės Romos palikimas. Sidėje galima rasti viešbutį bet kokiam skoniui - nuo didelių ir prabangių iki kuklių, bet jaukių viešbutukų. Netoli nuo Sidės miesto yra du pagrindiniai paplūdimiai: vakarų ir rytų. Jei atvykstate poilsiui su vaikais, tuomet tinkamesnis vakarų paplūdimys, nes jūra šioje vietoje yra sekli, su patogiu priėjimu prie vandens. Paplūdimio pramogos: nardymas, buriavimas, žvejyba, vandens slidės, ekskursijos laivu. Sidės kurortas tinkantis istorijos ir archeologijos mylėtojams. Čia išvysite didžiulius Sidės amfiteatro likučius, o IIa. statytos Apolono ir Atėnės šventovės nustebins didingumu. Romėniškos pirtys, nekropolis, akvedukai, miesto sienos likučiai, nimfėja ir daug kitų pastatų, kurie tikrai nepaliks abejingų. Sidė - tai kurortas, tinkantis tiek istorijos ir gamtos mylėtojams, tiek ieškantiems pramogų bei mėgstantiems naktinį gyvenimą. Populiariausias naktinis klubas - Oxyde, kuriame galėsite ne tik pašokti, bet ir išsimaudyti baseine.

Vieta

68 km į rytus nuo Antalijos.

Ekskursijos

Sidė - miestas, kuriame istorijos mėgėjai ras daugybę paminklų, išsaugotų, nepaisant daugelio žemės drebėjimų. Vaikščiodami būtinai užsukite į agorą - vietą, kurioje anksčiau klestėjo vergų prekyba. Šalia yra amfiteatras, skirtas 16 tūkstančių žiūrovų, kur seniau gyventojai žiūrėdavo spektaklius.Į rytus nuo miesto įsikūrusi gyvenvietė Titreyengol. Joje vyksta didžiulis vietinis turgus, kur mielai lankosi ir apsiperka poilsiautojai. Taip pat siūla ekskursiją į Pamukalę, unikali pačios gamtos sukurta vietovė, kurią galima pavadintiaštuntuoju Pasaulio stebuklu. Sakoma, jog terminiai Pamukalės vandenys turi gydomųjų galių. Terminiuose vandenyse yra daugybė mineralinių medžiagų, tinkamų įvairiems negalavimams šalinti.

Pramogos

Žuvies restoranai, naktiniai klubai, pramogų centrai, suvenyrų parduotuvės.

Sidė - populiariausi kurortai

Adjisu
Jei ieškote ramios, nuošalesnės vietos atostogoms, Adjisu yra tinkamiausia vieta.
Cholakli
Čolakli - nedidelis kurortas, esantis už 14 km nuo Sidės centro. Tinkantis ramiam poilsiui su šeima.
Evrenseki
Evrenseki įsikūręs 10 km nuo Sidės, Viduržemio jūros pakrantėje. Puikiai tinkanti vieta šeimoms su vaikais: saugus priėjimas prie vandens, tinkantis vaikams, viešbučių teritorijose yra mini vandens parkai, didelis pasirinkimas įvairių pramogų bei profesionali animacija.
Gundogdu
Gundogdu - miestelis yra Viduržemio jūros pakrantėje, netoli istorinio Sidės miesto.
Kyzylagac
Kyzylagac gyvenvietė garsėja švariu smėlio paplūdimiu bei ją supančiu spygliuočių mišku. Čia įsikūrę populiarūs klubiniai viešbučiai su gražiomis didelėmis teritorijomis.
Kizilot
Kizilot yra nedidelis kalnuotas kurortinis miestelis Side - Manavgato vietovėje.
Kumkoy
Kumkoy įlanka – arčiausiai Sidės įsikūrusi kurortinė zona, labiausiai pamėgta poilsiautojų su vaikais dėl švelnaus smėlio paplūdimio ir nuožulnaus įbridimo į jūrą.
Manavgat
Manavgat - tai mažas kaimelis, kuriame galėsite stebėti vietinių kaimelio gyventojų gyvenimą, apsilankyti tikruose Turkijos turguose, kurie būna kiekvieną savaitgalį. Taip pat galėsite nuvykti iki krioklių, kriokliai yra Manavgat upėje, kuri išteka iš Seytan kalnyno.
Side
Sidė - tai gyvybingas ir nuostabus miestelis, nuo Antalijos nutolęs 75 km atstumu. Pagrindinis šio miestelio išskirtinumas - Antikinės Romos palikimas. Sidėje galima rasti viešbutį bet kokiam skoniui - nuo didelių ir prabangių iki kuklių, bet jaukių viešbutukų.
Sorgun
​Sorgun - poilsiautojai pamėgo dėl nepakartojamo pušyno grožio, kuris supa populiarius klubinius viešbučius su didelėmis teritorijomis.
Titreyengol
Titreyengol - 7 km į rytus nuo miesto įsikūrusi gyvenvietė. Joje vyksta didžiulis vietinis turgus, kur mielai lankosi ir apsiperka poilsiautojai. Didžiuliai šiuolaikiniai viešbučiai, iš kurių iki paplūdimių poilsiautojus veža autobusai, įsikūrę tiek ant jūros kranto, tiek tolėliau nuo jo.
Sidė
Miestai / kurortai
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Tęsdami naršymą pažymite, kad sutinkate. Savo pasirinkimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Cookie policy