• Kliento zona

Dovanų kupono sąlygos ir taisyklės

1. Pirkėjas, įsigydamas Dovanų kuponą, sutinka su jo naudojimo sąlygomis ir taisyklėmis. Pirkėjas, įsigijęs Dovanų kuponą ir vėliau perleisdamas tą Dovanų kuponą kitam asmeniui, įsipareigoja informuoti tą kitą asmenį (būsimąjį Dovanų kupono turėtoją) apie šias Dovanų kupono platinimo sąlygas ir taisykles.

2. Dovanų kuponas – tai specialus nustatytos formos blankas, kortelė ar kita patvari laikmena su Dovanų kupono informacija, kuri patvirtina Pirkėjo išankstinio mokėjimo faktą ir suteikia Dovanų kupono turėtojui teisę įsigyti ,,TUI“ parduodamas keliones ir teikiamas paslaugas.

3. Dovanų kupone nurodoma ir/ar įrašoma informacija: Dovanų kupono identifikacijos numeriai (pateikiami skaitmenimis, grafiniais kodais), Dovanų kupono vertė (nominalas), kita informacija, reikalinga tinkamai informuoti Pirkėją, atlikti Dovanų kupono funkcijas.

4. Dovanų kupono galiojimo pradžios data sutampa su jo pardavimo data.

5. Dovanų kuponas yra vienkartinis. Dovanų kuponas į pinigus nekeičiamas.

6. Dovanų kuponą galima įsigyti internetu www.tui.lt, www.tui.lv, www.tui.ee, bendrovės biuruose, esančiuose Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

7. Naujai įsigytas Dovanų kuponas galioja 12 (dvylika) mėnesių.

8. Dovanų kupono minimali suma 50 (penkiasdešimt) EUR. Maksimali Dovanų kupono suma neribojama.

9. Perkant Dovanų kuponą, sąskaita-faktūra neišrašoma. Pirkėjui pageidaujant, išrašomas Dovanų kupono priėmimo-perdavimo aktas.

10. Jei perkamos kelionės ir teikiamos paslaugos, už kurias atsiskaitoma Dovanų kuponu, kaina yra didesnė nei Dovanų kupono nominali vertė, trūkstamą sumą pirkėjas primoka papildomai.

11. Jei kelionės ir teikiamų paslaugų, už kurias atsiskaitoma Dovanų kuponu, kaina yra mažesnė nei Dovanų kupono nominali vertė, skirtumas negrąžinamas.

12. Atsiskaičius Dovanų kuponu, jis yra paimamas ir negrąžinamas.

13. Pasibaigus Dovanų kupono galiojimui, jis automatiškai blokuojamas, o jame likę nepanaudoti pinigai negrąžinami. Sumokėjus 19 EUR mokestį, Dovanų kupono galiojimo terminas pratęsiamas sekančiam 6 (šešių) mėnesių terminui. Dovanų kupono galiojimo terminas gali būti pratęstas tik vieną kartą.

14. Praradus Dovanų kuponą jo piniginis likutis nėra atstatomas.

15. Jei Dovanų kuponas yra sugadintas ir neįmanoma jo identifikuoti, toks Dovanų kuponas nekeičiamas, pinigai už jį negrąžinami.

16. Jei Dovanų kupono turėtojas pažeidė šias taisykles ir/ar teisės aktus ir/ar užsiėmė veikla, kuri gali būti laikoma sąmoningu kenkimu Dovanų kupono pardavėjams, kitiems Dovanų kupono turėtojams, Dovanų kupono turėtojo Dovanų kuponas bus anuliuojamas ir pinigai negrąžinami, apie šį asmenį ir jo veiksmus bus pranešama teisėsaugos institucijoms.

17. Šios Dovanų kupono platinimo sąlygos ir taisyklės gali būti keičiamos.

18. Informacija apie Dovanų kuponus teikiama internete www.tui.lt, www.tui.lv, www.tui.ee, paskambinus į TT Baltics SIA biurus telefonu: Lietuvoje +370 52320066, Latvijoje +371 63007772 , Estijoje +372 3350005, bei el. paštu: Lietuvoje vilnius@tuibaltics.eu, Latvijoje: riga@tuibaltics.lv, Estijoje: tallin@tuibaltics.ee.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Tęsdami naršymą pažymite, kad sutinkate. Savo pasirinkimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Cookie policy