• Kliento zona
info

Mieli keliautojai,

Mūsų veikla grindžiama keliais esminiais principais, klientų saugumas – mūsų prioritetas. Remiantis kovo 12 d. Užsienio reikalų ministerijos pateiktomis rekomendacijomis, reaguojame ir savo veikla prisidedame prie valstybės mastu įgyvendinamų priemonių plano.

Atsižvelgami į šalių įvestus apribojimus, nukeliamas kurortinių ir apgyvendinimo paslaugų atsidarymo datas bei į bendrąsias Europos komisijos rekomendacijas susilaikyti nuo nebūtinų kelionių, taip pat reaguodami į padidėjusią susirgimo riziką, saugodami klientų sveikatą bei įvertindami galimas pasekmes, informuojame Jus apie „TUI Baltics“ skrydžių programos pasikeitimus.

TUI Baltics užsakomieji skrydžiai į Egiptą nebus vykdomi nuo 2020-03-14 d. iki 2020-05-21 d.
TUI Baltics užsakomieji skrydžiai į Turkiją nebus vykdomi nuonuo 2020-04-01 d. iki 2020-06-30 d.
TUI Baltics užsakomieji skrydžiai į Kretą nebus vykdomi nuo 2020-04-26 d. iki 2020-05-31 d.

​TUI Baltics užsakomieji skrydžiai į Bulgarijją nebus vykdomi nuo 2020-06-06 d. iki 2020-06-30 d.


Kelionių keitimo sąlygos, įsigijusiems keliones į Antaliją (Turkiją) iki rugpjūčio 31 dienos:

1. NEMOKAMAS kelionių keitimas į vėlesnį 2020 m. vasaros sezono laikotarpį.
Suteikiame galimybę atidėti suplanuotas keliones į Turkiją, išvykimams nuo 2020.05.01 iki 2020.08.31, pasirenkant kitą datą. Dėl galimybės perkelti numatytą gegužės mėnesio kelionę už tą pačią kelionės kainą, teiraukitės savo kelionių agento. Detalių birželio – rugpjūčio mėnesio kelionių keitimų sąlygų į vėlyvesnius išvykimus taip pat teiraukitės kelionių agento, jis pasiūlys jums geriausių keitimo variantų.


2NEMOKAMAS kelionių keitimas į atitinkamas 2021 m. vasaros sezono datas išsaugant tą pačią kelionės kainą.
Jei jūsų kelionė numatyta 2020.04.14 – 2020.08.31 išvykimo data, galite perkelti ją į 2021-uosius metus nemokamai, išlaikant tą pačią datą ir kitas charakteristikas bei išsaugant tą pačią kainą. Apie savo pasirinkimą prašome Jūsų informuoti savo kelionių agentą iki 2020 05 15. Vėliau daromi keitimai bus atliekami pagal tą dieną sistemoje galiojančias kainas.  

Jei planuotos atostogos buvo nuo 2020.04.01 iki 2020.04.13, prašome kreiptis atskirai į kelionių agentą: dėl Velykų atostogų periodo pasikeitimo kitais metais, šiems užsakymams bus pasiūlyti kiti pasirinkimai.
 


​Kelionių keitimo sąlygos, įsigijusiems keliones į Kretą (Graikiją) iki gegužės 31 dienos:

 1. NEMOKAMAS kelionės keitimas į atitinkamas 2021 m. vasaros sezono datas, nekeičiant krypties.
  Apie keitimo į kitus metus galimybę prašome susisiekti su savo kelionių agentu.

 2. NEMOKAMAS kelionės keitimas į vėlesnį 2020 m. vasaros sezono laikotarpį, nekeičiant krypties.
  Suteikiame galimybę atidėti kelionę išlaikant kryptį, pasirenkant vėlesnę rudens išvykimo datą (rugsėjo mėn). Keitimai bus atliekami pagal galiojančias tos dienos kainas.

 3. Suteikiame galimybę keliautojams keisti kelionės datą NEMOKAMAI į vėlesnį 2020 m. arba 2021 m. sezono laikotarpį, keičiant kryptį.
  Keliautojai, kurie yra užsisakę keliones į Kretą išvykimo datomis nuo 2020.04.26 iki 2020.05.31, siūlome atidėti kelionę keičiant kryptį. Galimi pakeitimai į 2020 m. vasaros sezono keliones į Turkiją (rugsėjo - lapkričio mėn,), 2020/2021 m. žiemos keliones į Hurgadą ir Šarm aš Šeichą (spalio-balandžio mėn.) bei 2021 m. vasaros sezono keliones į Turkiją. Keitimai bus atliekami pagal galiojančias tos dienos kainas.


Kelionių keitimo sąlygos, įsigijusiems keliones į Burgasą (Bulgariją) iki
birželio 30 dienos:

 1. Suteikiame galimybę perkelti Bulgarijos rezervacijas NEMOKAMAI į atitinkamas 2021 m. vasaros sezono datas, nekeičiant krypties.
  Keliones, kurių išvykimai buvo numatyti nuo 2020.06.06 iki 2020.06.30, kliento pageidavimu galite perkelti į kitus metus. Pastaba: galimybė perkelti rezervacijas į 2021 m. sezoną sistemoje atsiras per artimiausias dienas. Dėl galimybės perkelti kelionę už tą pačią kainą teiraukitės rezervacijų skyriaus.
 2. Suteikiame galimybę keliautojams keisti kelionės datą NEMOKAMAI į vėlesnį 2020 m. arba 2021 m. sezono laikotarpį, keičiant kryptį.
  Keliautojams, kurie yra užsisakę keliones į Bulgariją iki 2020.06.30, siūlome atidėti kelionę keičiant kryptį. Galimi pakeitimai į 2020 m. vasaros sezono keliones į Turkiją (rugsėjo - lapkričio mėn.), 2020/2021 m. žiemos keliones į Hurgadą ir Šarm aš Šeichą (spalio -balandžio mėn.) bei 2021 m. vasaros sezono keliones į Turkiją. Keitimai bus atliekami pagal galiojančias tos dienos kainas.​

ALTERNATYVA – KELIONĖS KUPONAS

Keliautojams, kurie neapsisprendžia dėl kelionės pasikeitimo vėlesniam laikotarpiui, siūlome kelionės kuponą. Pasirinkto kupono vertė bus lygi už kelionę įmokėtos sumos vertei ir jį galima panaudoti per 12 mėn, tad turėsite pakankamai laiko nuspręsti dėl kelionės pakeitimo šių ar sekančių metų atostogoms ir panaudoti visą sumą, kuri jau buvo įmokėta anksčiau buvusiai kelionei.


​Atšaukimo sąlygos

Valstybinė vartotojų teisių tarnyba susiklosčius ypatingos padėties situacijai skatina ieškoti kompromiso - ieškoti galimybių atidėti kelionę vėlesniam laikui, pakeisti kelionės kryptį arba priimti kitokį kompensacijos pasiūlymą, t. y., ieškoti abiem šalims tinkamo sprendimo.
 
Pinigų gražinimas galimas už atšauktas keliones Lietuvos Respublikoje paskelbus ekstremalią situaciją (įskaitant karantino laikotarpį) bei remiantis URM rekomendacijomis dėl kelionių į užsienio šalis nevykdymo, t.y. kovo 12 - gegužės 31 d. laikotarpiui.
 
Atsižvelgdami į nepaprastąsias aplinkybes ir valstybės priimtus sprendimus, taip pat į Vartotojų teisių apsaugos tarnybos išplatintą informaciją, cit. "Pažymėtina, kad kelionių organizatoriai, remdamiesi nenugalimos jėgos aplinkybėmis, gali nukelti prievolių vykdymą, t. y. pinigų grąžinimą, iki kol pasibaigs nenugalimos jėgos aplinkybės. Suprasdami rizikas turizmo rinkai, prašome vartotojų supratimo tiek dėl ilgesnių atsakymų, tiek dėl pinigų grąžinimo terminų."Dėmesio: dėl konkrečių kelionių keitimo ar atšaukimo sąlygų kviečiame kreiptis į Jus aptarnavusį kelionių pardavimo agentą.

Jei kelionė pirkta per mūsų internetinį puslapį, kviečiame rašyti el. paštu rezervacijos@tuibaltics.eu.

Dėl didelio kiekio užklausimų nespėjame atsakyti į laiškus taip greitai, kaip norėtume. Dėl to prašome jūsų kantrybės, stengiamės pateikti atsakymus į jums rūpimus klausimus kuo operatyviau.

Nuolat sekame LR Vyriausybės, Užsienio reikalų ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos, Pasaulio sveikatos organizacijos, Valstybinės vartotojų teisių ir apsaugos tarnybos teikiamas rekomendacijas. Bendraujame su užsienio partneriais ir priimančiaisiais TUI biurais, atidžiai stebime situaciją, kuriai pasikeitus esame pasirengę reaguoti nedelsiant.


Rekomenduojame sekti:
✔️ Užsienio reikalų ministerijos pateiktas rekomendacijas, esančias adresu http://www.urm.lt,
✔️ Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės centro pateiktas rekomendacijas, esančias adresu http://www.ulac.lt/keliautojams
✔️ Sveikatos apsaugos ministerijos informaciją adresu http://sam.lrv.lt/
​Vartotojų tarnybos skelbiamą informaciją adresu http://vvtat.lt/informacija-vartotojams-koronaviruso-laikotarpiu/677/vartotoju-teises-kelioniu-atsaukimo-atveju:1367

Saugokite save ir aplinkinius!

Informacija nuolat atnaujinama.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Tęsdami naršymą pažymite, kad sutinkate. Savo pasirinkimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Cookie policy